‘elektrikli süpürge motoru’ ile etiketlenmiş yazılar

Elektrikli Süpürgenin Çalışma Prensibi Nasıldır? Videolu İnceleme

Mayıs 11th, 2013

Elektrikli süpürgenize uygun toz torbası , toz torbası kızağı , hepa filtre , hortum , teleskopik boru , emici başlık , motor  gibi yedek parçaları ve aksesuarları SüpürgeMarket.com internet sitesinden kolayca sipariş edebilrsiniz…

Elektrikli Süpürge Çok Isındığında Ne Yapılmalı

Nisan 28th, 2011
YouTube Preview Image

Dyson Elektrikli Süpürge Yeni Nesil Motorları

Nisan 21st, 2010

İNGİLİZ tasarım mühendisi ve girişimci James Dyson, elektrikli süpürgelerde yeni bir çığır açarak ‘Gelecek neslin’ dijital motorunu üretti.

Karbon salınımsız, yüzde 84′e varan enerji tasarrufu ile dikkat çeken DDM V2′nin pervanesi Boeing 747 uçağının motorundan on kat daha hızlı dönüyor.

15 ayrı patentle korunan DDM V2 dijital motorun yıl sonuna kadar 1.2 milyon cihazda kullanılması planlanıyor. » Devamını oku: Dyson Elektrikli Süpürge Yeni Nesil Motorları

Elektrikli Süpürge Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Terimler

Ekim 5th, 2009

ABS
Asilonitil, Butadiyen ve Stiren’den yapılmış yüksek etkili bir tür plastik polimer. Bu karışım parlak bir cila meydana getirir ve bu cila bildiğimiz kauçuğu yıllarca bakıma gerek olmadan kullanmayı sağlar. Ayrıca elektrikli bir motor tarafından çıkarılan doğal sesi de emer.

Hava Akımı
Elektrikli süpürge çalıştırıldığı zaman, vakum veya alçak basınç alanı yaratır. Çevredeki hava bu vakumu doldurmak için bu alana hareket eder. Bu hava hareketi ya da HAVA AKIMI maksimum temizlik etkisi için kontrol edilir ve yönlendirilir.

Hava Basıncı
Etrafımızdaki havanın basınç değeri yaklaşık 1016 bardır. Bu basınca maruz kalan yüzeylere 1016 cm su baskı yapıyor demektir. Bir elektrikli süpürge aslında vakum yaratmaz, ama vakum ünitesindeki basıncı azaltır. Dışarıdaki hava normal basınç seviyesinde olduğu için kontrollü bir şekilde ünitenin içine hücum eder ve bu da temizleme etkisini yaratır. » Devamını oku: Elektrikli Süpürge Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Terimler

Elektrikli Süpürge Bakımı Nasıl Yapılır?

Ağustos 27th, 2009

Elektrikli süpürgenin kendisini temizlerken elektrik fişini prizden çekin.
Elektrikli süpürgenin yalnızca dışı temizlenebilir. Aşındırıcı sert kimyasallar ve deterjanlar kullanmayın; gövdenin kaplaması zarar görebilir. Yumuşak bir bez, düşük miktarda bulaşık deterjanı ve su karışımı ile hafifçe ıslatılarak kullanılabilir. Bu bezle ana gövdenin dışını sildikten sonra temiz kuru bir bez ile kurulayın.
Elektrikli süpürgenin tekerlekleri de temizlenebilir. Tekerleklerin çevresinde biriken toz ve kir tekerleklerin dönüşünü zorlaştırabilir.
Ana gövdenin önünde bulunan esnek hortum açıklığı kullanım veya saklama sırasında aşağı doğru bakarsa, toz torbasındakl tozlar dışarı dökülebilir.
Elektrikli süpürgeyi dikey veya yatay konumda saklayabilirsiniz. Daha iyi hijyen koşulları için esnek hortumu cihazın ucuna takılı tutmanızı öneriyoruz.
Elektrikli süpürgenizin emiş gücü çok fazladır. Fırçalar ve temizlik uçları temizlenen yüzeye yapışabilir. Bu durumda ana gövdedeki emiş gücü ayar sürgüsü veya esnek hortumun üst ucundaki sızdırma sürgüsü ile emiş gücünü düşürün.
Elektrikli süpürgeyi (kilerde, bir dolap İçinde vb.) saklarken esnek hortum cihazın etrafına sarılabillr ama çok sertçe bükülmemelidlr.
Elektrikli süpürge nemden ve ıslaklıktan korunmalıdır.
Kullanım sırasında elektrikli süpürgenin ana gövdesinin diğer mobilyalara çarpmamasına dikkat edin.
Size önerimiz Süpürgemarket toz torbalarını kullanın.


site ekle