Vestel Targa Watech Elektrikli Süpürge İncelemesi

Vestel Targa WatechToz torbasız, üstün su filtreli ve Hepa filtreli teknolojisi sayesinde 6 kez filtre edilen tozlu havada çok küçük tanecikleri bile yakalar, mükemmel hijyenik bir temizlik sonucuna ulaşmanızı sağlar. Watech sadece ortamı temizlemekle kalmaz beraberinde hava kalitesini artırır, havayı nemlendirir ve solunum için ideal koşulları oluşturur.

Su ve Hepa Filtre ile Temizlik
Targa Watech pislikleri suya çeker. Emilen pis hava WaTech’ in su kutusunda iki kez suyla filtre edilir.  Bu sistem sayesinde en ufak tozlar (hatta virüsler) suya hapsedilir.   Bu aşamadan sonra bir defa sünger, 2 defa HEPA filtreden geçirilen hava insan saçının 5000 de 1 i kadar küçüklükte her türlü pisliği oda havasından temizler.  WaTech odanızın havasını temizlerken aynı zamanda nemlendirir.

Dijital Ekran
Emiş gücü, toz torbası doluluk durumunu ve hepa filtrenin değiştirilmesi gerektiğine dair bilgi veren dijital ekran

Islak – Kuru Temizlik
Targa Watech mükemmel derecede kuru temizlik yapar. Emiş gücüyle ortamdaki bakteri, mite, toz, kıl ve tüyleri çeker. Ama Targa Watech’in marifetleri bunlarla sınırlı değil. Mükemmel derecede ıslak temizlik de yapar. Yani, ıslak kirleri de (1 lt’ye kadar) emiş gücü sayesinde kusursuz bir şekilde çeker. Uğraşmadan, yorulmadan yere dökülen sıvıları Watech sayesinde kolayca temizlersiniz.

Kompakt Tasarım
Gövde üzerine aksesuar yerleştirmeye olanak sağlayan tasarımı sayesinde kullanım sonrası az yer kaplar, kolay parkedilir.

Güvenlik
Toz torbasız kapanmayı engelleyen emniyet mekanizması

Ergonomik Tasarım
Süper sıkı gövde tasarımıyla sessiz ve motor gücünü tam olarak emiş gücüne dönüştüren mükemmel dizayn

Tagged : / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

One thought on “Vestel Targa Watech Elektrikli Süpürge İncelemesi

  1. hortumunu değiştiriyorum 5 ay ancak kullanabiliyorum aynı yerden tekrar yırtılıyor garantiside yok hortuma verdiğim parayla bir süpürge daha alırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.