Philips FC 9256 Torbasız Süpürge İnceleme ve Özellikleri

Philips FC9256Philips FC 9256/01 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Sırt ve bilekler üzerindeki gerilimi önlemeye yardımcı Benzersiz, ergonomik olarak tasarlanmış PostureProtect tutma yeri
Patentli PostureProtect tutma yeri size, dört kat daha iyi bir duruş sağlar: temizlik sırasında eğilmenizi engellemeye yardımcı olur; bileğinizi rahat bir konumda tutmanızı destekler; her iki tutma yeri de hareketi kolaylaştırır ve elektrikli süpürgenin çalışmasını parmak ucu kontrolleriyle ayarlayabilirsiniz.

Elektrikli süpürgenizi eğilmeden kullanın LCD ekranlı, ECO ayarlı tutma yerindeki kontroller
Saptaki düğmelerle, elektrikli süpürgenizi eğilmeden, kolayca çalıştırabilirsiniz! LCD ekran size, emiş gücü seviyesini ve temizlik yaparken harcadığınız süreyi gösterir. Ayrıca, filtre silindirini ne zaman temizlemeniz gerektiğini hatırlatır. Ne kadar kolay! ECO ayarı, enerji tasarrufu sağlayacak şekilde temizlik yapmanızı sağlar.

Zahmetsiz kullanım Daha kolay hareket etmek için döner hortum bağlantısı
Bu hortum oynar bir sap bağlantısına sahiptir ve bu nedenle, daha kolay hareket etme ve bilekte daha az baskı oluşmasını sağlar.

Daha sessiz temizlik yapma keyfi Torbasız, son derece sessiz, sadece 76 dB
Bu ürünün ses seviyesi, kendi kategorisinde çok düşüktür.

Üstün emiş gücü Maks. 375 Watt emiş gücü üreten 2000 Watt motor
Maksimum 375 Watt emiş gücü üreten, son derece etkili 2000 Watt motor

Her seferinde optimum temizlik gücü Hijyenik yarı otomatik filtre temizleme sistemi
Filtre tıkanıklıklarını toza dokunmadan açarak, optimum emiş gücünü zahmetsizce koruyun.   Teknik Özellikler Elektronik güç kontrolü : Evet, gövde üzerinde IR uzaktan kumanda : Evet Boşaltma filtresi : HEPA 13 yıkanabilir filtre HEPA AirSeal : Evet Siklonik filtre : HEPA, Gore-Tex Toz kapasitesi : 1,5 l Kordon uzunluğu : 8 m Faaliyet yarıçapı : 12 m Tüp : Metal vernikli teleskopik boru Ek : Düğme Taşıma kolu : Üst, ön Park etme/saklama yardımı : Evet Tekerlekler : Yumuşak kauçuk Ağırlık : 7,5 kg.Gürültü seviyesi Lc IEC : 76 dB   FC 9256 olarak da bilinir.

Tagged : / / / / / / / / / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.