Dyson DC23 Elektrikli Süpürge İncelemesi

dyson-dc23
Dyson Root Cyclone(Kök Siklon Teknolojisi) : Patentli Dyson Siklon Teknolojisi, tozla tıkanan torba ve filtreler yok, emiş kaybı yok.
Dyson Ana Ayrıştırıcı : Yeni DC 23 serisi, diğer siklonlardan daha fazla küçük ve mikroskobik toz yakalamayı sağlayan siklonik ayrıştırmalı ara bir bölüm içerir.
Ömür boyu dayanıklı Hepa Filtre ve Bactisafe ( bakteri öldürücü perde ) : Alerji hastalarının kullanımına uygundur. (BAF onayı – Tüm ürünlerimiz İngiliz Alerji Federasyonu onayı mührü taşımaktadır.)
Telescope Wrapâ„¢ Sistem (Teleskop Sistemi) : Daha kolay taşıma ve saklama için teleskopik boru kısalır ve hortum makine üzerine sarılır.
Contact Head ( Zemin Temizleme Aparatı ) : Yeni Nesil Körüklü Fırça Başlığı, zeminle tam temas sağlar. Süpürme işlemi esnasında hortumu geri çekerken dahi, başlık zeminden ayrılmaz, daha fazla kir ve tozu hapseder. Yeni şekliyle dar ve alçak ulaşılması zor alanların daha kolay temizlenmesini sağlar.
Hijyenik ve kolay hazne boşaltımı : Tek tuşla, şeffaf haznenin kolay boşaltılması, tozla teması engeller.
Temizlenmiş Hava Çıkışı : Dyson’dan çıkan hava, solumuş olduğunuz havadan 150 kat daha temizdir.
Çalıştırma maliyeti yok : Ömür boyu dayanıklı filtreler ve torba satın almanıza gerek yok. Motor öncesi filtre 0,1 mikrona kadar küçük partikülleri yakalar. Bu filtreyi 3 ya da 6 ayda bir yıkamanız önerilir. Elektrostatik motor sonrası filtre, motordan çıkan zararlı karbon yayılımını engeller. Bu filtreyi değiştirmenize hiçbir zaman gerek yoktur.
Kolay merdiven temizleme : Merdivenlere tam oturarak, basamakları kolay süpürmenizi sağlar
Cihaz üzerinde aksesuar aparatı : Aksesuar aparatları her zaman elinizin altında
Şeffaf Hazne : Sert polikarbonattan üretilen şeffaf hazne kullanımının 4 avantajı vardır: Dyson’ın ne kadar iyi çalıştığını görebilirsiniz. Evinizin temizlendiğini görebilirsiniz. Şeffaf haznenin dolduğunu görebilirsiniz. Boşaltması kolaydır.
Kolay kablo sarma : DC 23 serisinin kablo sarma mekanizması geliştirilmiştir. Böylelikle kablo daha hızlı sarılırken, objelere takılma riski de azalmaktadır.
Yüksek hava akışını sağlayan kanallar : Makineye doğru hava akışını maksimize ederek, blokaj oluşumunu azaltır.
Kolay manevra kabiliyeti : Arka ağırlık merkezi ile DC 23, bulunduğu yere göre kolaylıkla hareket eder, döner ve manevra yapabilir. Mobilyaların etrafında kolaylıkla dönebilir.
Değiştirilebilir emiş gücü ( perde ve koltuklar için ayarlanabilir emiş gücü) : Perde gibi hassas ve hafif yüzeylerin temizliğinde, emiş gücünü azaltarak yüzeyin süpürgenin hortum girişine tıkanmasını önler.
Araba ve döşeme temizliği
Teknik Özellikler
Ölçüler : 352x460x289 (Yükseklik x derinlik x genişlik )
Ağırlık : 8,75 kg
Motor Gücü : Makinenizin motor gücü ne kadar elektrik harcadığını gösterir, elektrik süpürgelerinin gücünü belirleyen en önemli faktör emiş gücüdür. O da airwatt ile ölçülür.
Emiş Gücü : 280 Airwatt ( Sabit Emiş Gücü)
Şeffaf Hazne Kapasitesi : 2 litre
Kordon / Kablo Uzunluğu : 6,5 m
Maksimum Erişilebilirlilik : 10,7 m
Toz Torbası : Yok
Hepa Filtre : Var
Toz Haznesi: Var
Su Haznesi : Yok

Tagged : / / / / / / / / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.