‘süpürge torbası’ ile etiketlenmiş yazılar

Siemens VSZ6XTRM Elektrikli Süpürge Toz Torbası ve Tüm Aksesuarları

Temmuz 26th, 2014

siemens-vsz6xtrm-xSiemens VSZ6XTRM model elektrikli süpürge için SüpürgeMarket.com firmasından uygun fiyat & hızlı kargo avantajıyla tedarik edebileceğiniz ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz;

- Toz Torbası Normal Paket
- Toz Torbası Kampanya 1
- Toz Torbası Kampanya 2
- Hepa Filtre
- Motor Koruma Filtresi
- Hortum
- Teleskopik Boru
- Emici Yer Başlığı

* İhtiyacınız olan ürünün üzerine tıklayarak sipariş sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Siemens VS06G2202 Elektrikli Süpürge Toz Torbası ve Tüm Aksesuarları

Temmuz 26th, 2014

siemens-vs06g2202-synchropower-2200-w-toz-torbali-elektrikli-supurge_u-1Siemens VS06G2202 model elektrikli süpürge için SüpürgeMarket.com firmasından uygun fiyat & hızlı kargo avantajıyla tedarik edebileceğiniz ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz;

- Toz Torbası Normal Paket
- Toz Torbası Kampanya 1
- Toz Torbası Kampanya 2
- Hepa Filtre
- Motor Koruma Filtresi
- Hortum
- Teleskopik Boru
- Emici Yer Başlığı
- Toz Torbası Kızağı

* İhtiyacınız olan ürünün üzerine tıklayarak sipariş sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Vorwerk Kobold VK118 Toz Torbası

Aralık 21st, 2012

Vorwerk Kobold VK118 elektrikli süpürge için uygun VK 118 toz torbalarını Süpürgemarket sitesinden tedarik edebilirsiniz.

Bu toz torbası ayrıca aşağıdaki modeller için de uygundur.

Vorwerk Kobold VK 118
Vorwerk Kobold VK119
Vorwerk Kobold VK120
Vorwerk Kobold VK121

Toz Torbası Elektrikli Süpürgeye Nasıl Takılır?

Aralık 20th, 2012
YouTube Preview Image

Yukarıdaki videoda süpürge toz torbasının elektrikli süpürgeye nasıl takılacağını gösteren bir örnek bulabilirsiniz. Genel olarak süpürge torbaları bu mantıkla takılırlar. Öncelikle dolu toz torbasını dikkatli bir şekilde yerinden çıkartırsınız. Çıkartırken torbanın hangi yönde takılı olduğuna dikkat ediniz. Çıkarmadan önce tozların etrafa saçılmaması için eğer mevcutsa toz torbasının kapağını kapatınız. Ardından yeni toz torbasını, torba kızağına tam olarak geçecek şekilde ve varsa klipsleri yerine oturacak şekilde takarsınız. Torbanın yerine tam olarak oturduğundan emin olunuz, aksi taktirde tozlar makinenizin içine dolabilir. Birçok elektrikli süpürgede torba yerine tam oturmadığı zaman üst kapağı kapatamazsınız. Ayrıca videoda da görüldüğü gibi sentetik toz torbası kullanıyorsanız, torbanın kapak kapanırken sıkışmaması için toz haznesi içine istediğiniz şekilde katlayabilirsiniz.

Elektrikli süpürgenize yeni toz torbası almak için Süpürgemarket.com internet sitemizi ziyaret ediniz.

Elektrikli Süpürgelerde Ne İyi Bir Toz ve Kir Çekme Oranı Sağlar ?

Aralık 12th, 2012

Başarılı bir toz ve kir çekişi elde etmeniz için, hava ile elektrikli süpürge arasında iyi bir bağlantı kuran, yüzeyden toplayabildiği tüm partikülleri toplayan kaliteli bir elektrikli süpürge emici başlığına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca aerodinamik özelliğe sahip boru ve hortum dizaynıda önem taşımaktadır. Ayrıca hava sızdırmazlığı ve etkili bir motorda önemlidir. Bu 3 özellik optimum seviyede çalıştığı sürece temizlik performansı maksimum seviyede olacaktır.

Fakir Mite Reklam Videosu

Kasım 21st, 2012

Nilfisk GD 111 Elektrikli Süpürge ve Toz Torbası İnternetten Nasıl Sipariş Edilir?

Eylül 21st, 2012

Nilfisk’in uygun fiyatlı GD 111 elektrikli süpürgenize toz torbası siparişi vermek için buraya tıklayınız…

Özellikleri:

İçi Gözüken Şeffaf Elektrikli Süpürge Torbası

Ağustos 27th, 2012
YouTube Preview Image

Elektrikli süpürge toz torbasında yeni ve ilginç bir teknoloji. Transparan süpürge toz torbası

Elektrikli Süpürge Torbasını Online Sipariş Vermek

Temmuz 17th, 2012


Birçok elektrikli süpürge halen toz torbası kullanmaktadır ancak bu tip toz ve kir toplama yöntemi artık eski tip yöntem olarak anılmaktadır. Yeni çıkan süpürgeler torbasız tipte üretilmektedirler fakat bazen bu süpürgelerin haznelerinde toplanan tozu boşaltmakta son derece kirli ve yorucu bir işlem olabilmektedir. Aslında elektrikli süpürgeden sadece torbayı çıkartıp atmak, çok daha zahmetsiz ve kirsiz bir işlem olmakta. Artık elektrikli süpürge toz torbaları her model süpürge için çok kolay bulunabilmektedir. Orijinal toz torbaları dışında, farklı üreticilerin ürettikleri süpürgenize uygun yine orijinal ile aynı kalitede “ hatta bazı türk markaları için orijinalden çok daha kaliteli denilebilir” muadil toz torbaları da mevcuttur. Toz torbalarının fiyatları kalitesinin dışında nereden alındıklarına bağlı olarak ta değişmektedir. Elektrikli süpürgenize uygun toz torbasını en ucuz ve hızlı şekilde online sipariş ile tedarik edebileceğiniz yer Süpürge Market denilebilir. Satışta olan tüm ürünleri stoklarında tutan Süpürge Market, herhangi bir problem yada soruda da canlı destek hattından size uzman ekibi ile yardımcı olmaktadır.

Miele S 2 Ecoline Elektrikli Süpürge Hepa Filtresi

Nisan 10th, 2012

Miele S 2 Ecoline elektrikli süpürge modeline uygun HEPA filtre aşağıdaki SüpürgeMarket satışından en uygun fiyata ulaşabilirsiniz.

Miele S 2 Ecoline Elektrikli Süpürge Hepa Filtresi satın almak için tıklayınız.


site ekle