Posts Tagged ‘fiyatları’

Arçelik S 4250 Tornado Elektrikli Süpürge Özellikleri

Haziran 25th, 2011

Toz Torbalı
Emiş Gücü Ayarı :Saptan Kumandalı Emiş Gücü Ayarı
Toz Dolum Göstergesi (var- yok) :Var
360 Derece dönebilen hortum :-
Taşıma özelliği :Yatay + Dikey
Park Etme Özelliği :Yatay/Dikey
Kablo Sarıcı :Var
HEPA Filtre :Var
Renk :Gri
Torba tipleri :Bez + Kağıt Torba
Halı fırçası ayarı :Halı ve sert zemine göre ayarlanabilen
Uzatma Borusu :Metal teleskopik boru
Dar ağızlı uç aksesuarı :Var » Read more: Arçelik S 4250 Tornado Elektrikli Süpürge Özellikleri

Thomas Hygiene Box Süpürge Torbası Tasarımı

Mayıs 6th, 2011

YouTube Preview ImageTHOMAS klasik toz torbalı elektrik süpürgesi devrini Hijyenik bir devrimle sona erdirdi. Bundan sonra Tozun %40’a varan miktarını dışarı veren mikrop jeneratörü elektrik süpürgeleri evlerimizi kirletmeye devam edemeyecekler.

Artık elektrik süpürgelerinde kıstas tozu hapsetme oranı olmuşur. Thomas elektrik süpürgeleri tozu %99,99 oranında Hijyen Box’a veya suya hapseden, herikisini yapabilen tek Elektrik Süpürgesidir.

THOMAS’ın gerçek su filtreleme teknolojisi ile %99.99 oranında tozu suya hapseden, sertifikalı temizliğini yaşayan onbinlerce titiz ev hanımı, şimdi aynı THOMAS temizliğini Hijyen-Box sistemi ile kuru süpürmede de yaşayacaklar.

Hemen Hijyen-Box-Sistemi ve THOMAS Elektrik süpürgeleri ile tanışmak için Bayilerimizi ziyaret edin. Sizde Türkiye’de gerçek temizlikle tanışan on binlere katılın.

ARÇELİK S 4250 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ İNCELEMESİ VE ÖZELLİKLERİ

Mayıs 3rd, 2011

YouTube Preview Image2500 W motor gücü ve 450 W emiş gücü ile dikkat çeken bu eetrik süpürgesinde saptan kontrollü olması oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. 8 filtrasyon kademesi hijyenik bir temizlik sağlamak için gayet yeterli. Üstelik Hepa ( hijyenik hava çıkış filtresi ) astımlılar ve tozdan rahatsız olanlar için oldukça güzel bir özellik. Bu oldukça başarılı elektrik süpürgesinin peşin fiyatı 336,00 TL. Aşağıda bu süpürgeye ait tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.Hijyenik Toz torbası.

ARÇELİK S 4240 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ İNCELEMESİ VE ÖZELLİKLERİ

Mayıs 3rd, 2011

2400 W motor gücü ve 450 W emiş gücü ile oldukça güçlü bir elektrik süpürgesi olan bu model76 db gürültü seviyesi ile sessiz sayılabilecek bir model. Gövedesindeki emiş gücü ayarı sayesinde yüksek emiş gücüne ihtiyaç duymadığınız zamanlarda daha da sessiz çalıştırmanız mümkün. Tam 8 kademeli filtrasyon sistemine sahip olması ise oldukça hoş bir özellik. 4,5 lt toz torbası kapasitesi ideal. Toz torbası dolum göstergesi zaten elektrik süpürgelerinde standart hale geleli çok oldu. Kablo sarıcısı sayesinde süpürge ile işiniz bittiği zaman kablosunu toparlama gibi bir derdiniz olmuyor. Hepa filtresi ( hijyenik hava çıkış filtresi ) olması ise özellikle tozdan rahatsız olanlar için büyük bir artı özellik olarak dikkat çekiyor. Böyle hoş özelliklere sahip olan bu elektrik süpürgesinin peşin fiyatı ise sadece 297,00 TL.

Microfiber Makyaj Temizleyici Yüz Havlusu

Nisan 29th, 2011


– Kalin microfiber yapısı ile yüzdeki makyajı sadece su ile kolayca çıkarır, yağ ve kiri derinlemesine temizler.
– Ciltteki gözenekleri açarak cildin nefes almasını sağlar, peeling özelliği ile ölü derinin yenilenmesine yardımcı olur.
– Spark makyaj temizleme bezi uzun ömürlüdür ve ekolojik özelliği ile tek kullanımlık yüz temizleme pamuğu ve tonikten tasarruf etmenizi sağlar.
– Geliştirilmiş özel yapısı ve ultra microfiber dokusu cildinize peeling etkisi sağlarken aynı zamanda cildinize masaj yaparak yüzünüzdeki kan dolaşımını arttırır.
– Cildinizin daha yumuşak ve güzel görünmesini sağlar.
– Ebat 32x22cm
Microfiber makyaj temizleyici bez

Dayanıklı Mikrofiber Cam Bezi

Nisan 29th, 2011


– Mobilya, cam, ayna gibi tüm yüzeylerde mükemmel temizlik sağlar.
– Kurulamaya gerek olmadan tek seferde temizler.
– Nemli kullanıldığında yüzeylerdeki tüm toz ve kiri içerisine hapseder.
– Kuru kullanıldığında statik yapısı tozu içine çeker.
– Ardında iz, tüy ve leke bırakmaz.
– Derinlemesine ve hijyenik bir temizlik sağlar.
– İleri teknoloji mikrofiber ipliklerinden üretilmiştir.
– Ebat 40x40cm
Dayanıklı Mikrofiber Cam Bezi

Mikrofiber Dayanıklı Temizlik Bezi

Nisan 29th, 2011


– Halı, koltuk, duvar ve fayanslarda derinlemesine temizlik sağlar.
– Hiçbir temizlik maddesi gerektirmeden kuru veya nemli kullanılır.
– Tozları ve kiri içerisine hapsetme özelliğine sahiptir.
– Temizlenen yüzeyde iz, kir, hav ve leke bırakmaz.
– Derinlemesine ve hijyenik bir temizlik sağlar.
– Hızlı kuruma özelliğinin yanında bakımı da kolaydır.
– Uzun ömrü sayesinde ekonomiktir.
– İleri teknoloji mikrofiber ipliklerinden üretilmiştir.
– Ebat 40x40cm
Dayanıklı Mikrofiber Temizlik Bezi

Biyolojik Küf-Rutubet Koku Giderici

Nisan 28th, 2011

Biomax Küf- Rutubet Koku Giderici, rahatsız edici küf kokusunu nötralize eder. Küflü alanlarda oluşan zararlı bakterileri ve mantarları bakterisid etkinlikle ortadan kaldırır, tekrar oluşumunu geciktirir. Kullanılan alanların kokusuz, ferah ve hijyenik olmasını sağlar. Prophylactic özelliği vardır. Doğa dostudur.
Nanoteknoloji ile geliştirilen biyolojik bir üründür.
Küf ve Rutubet kokuları ve hijyen için Türkiye’de bir ilk…
Nem oranı yüksek bölgelerde, özellikle kuzey cepheli dairelerde, çatı katlarında, bodrum ve zemin katlarda, işyerlerin depolarında ve kapalı otoparklar gibi havalandırma problemi olan kapalı alanlarda rutubetten kaynaklı küflenme oluşması kaçınılmazdır.
Nemin ve sıcaklığın yoğun olduğu banyo, sauna, hamam ve spor salonları gibi insanların sağlıklı kalmak ve ter atmak için gittiği kapalı alanlarda gerekli tedbirler alınmazsa ortamda istenmeyen kokular ve zararlı bakteriler oluşabilir.
Biomax küf – rutubet koku giderici rutubetin ve küfün olduğu alanlarda oluşan zararlı bakterileri, virüsleri, mantar sporlarını biyolojik olarak ortadan kaldırır, tüm istenmeyen kokuları yok eder. Size sağlığınız için en elverişli, hijyenik ve kokusuz ortam oluşturur. Ürünümüz Ekolojiktir – Ekonomiktir.
Kullanma Talimatı : Kullanılacak alanların büyüklüğüne ve istenmeyen küf kokuların yoğunluğuna göre uygulanır. Küfün olduğu bölgeye da ıslaklık oluşturacak kadar püskürterek uygulanır. 1m2 alana yaklaşık 15-20 defa püskürtülür. İlk 3 gün aralıksız uygulanması önerilir. Devamında 2 günde bir uygulanması istenilen sonucu verecektir.

Biyolojik Giysi Koku Giderici

Nisan 28th, 2011

Biomax giysi koku giderici ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren giysilerinizin başta ter gibi insan kökenli kokulardan, birçok boya kokularından ve doğal kumaş kokularından arınmış, koton koksuna bürünmüş olduğunu göreceksiniz.
Nanoteknoloji ile geliştirilen biyolojik bir üründür.
Giysilerdeki kokular için Türkiye’de bir ilk…
Günlük kullandığımız giysiler (ceket, pantolon, etek, kaban … vb.) havalandırdıktan sonra dolaba asarız. Buna rağmen dolabı açtığımızda içerisinden gelen hoş olmayan kokuların sebebi giysilerin yeterince kokulardan arınmamış olmasıdır.
Yeni aldığımız kıyafetlerde, ev tekstil ürünlerinde, halılarda, hoş olmayan kokularla karşılarız.
Biomax giysi koku giderici kullanmaya başladığınız andan itibaren giysilerinizin ve eşyalarınızın hijyenik, istenmeyen kokulardan arınmış, koton kokusuna bürünmüş olduğunu göreceksiniz.
Kullanma Talimatı : Kıyafetin ve tekstil kökenli eşyalarınızın üzerine yoğunluğa göre hafif ıslaklık oluşturacak şekilde 3-5 defa püskürtülerek uygulanır.
Kullanım Alanları: Emprime baskı yapan firmalar tarafından kokuların minimize olması için kullanılır. Özellikle ihracat yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Son paketlemeden önce ürünlerin üzerine hafif ıslaklık oluşturacak şekilde püskürtülerek uygulanır. Tişört, elbise, gömlek gibi konfeksiyon ürünlerine uygulandığında boyalardan, kimyasallardan ve diğer etkenlerden kaynaklanan kokuları minimize eder. Temiz çamaşır kokusu vererek müşteri memmuniyetine katkı sağlar.
Biyolojik ürün olduğu için insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Ter kokuları üzerindeki etkinliği görülmeye değer.Kullanıldıktan beş dakkika sonra sonuç vermektedir.
Günlük yoğun tempoda çalışan garsonlar, otobüs veya okul servis görevlileri, hostesler, muavinler, gibi müşterileri ile yakın mesafede olan çalışanlar kimi zaman ter kokusu, sıgara, yemek kokuları gibi istenmeyen kokular oluştuğunda, kendileri ve müşterileri bu durumdan rasatsız olur. Giysi koku giderici işletmeler ve çalışanlar için büyük kolaylık ve güven sağlayacaktır. Hizmet kalitesi artacak, işletmelerin müşteri şikayetleri azalacaktır.
Otobüs, deniz otobüsü, tren gibi toplu taşıma araçlarındaki döşeme koltuklara sinen kokular için idealdir. Kokuların sebebini yok etmenin ötesinde bakterisid özelliği sayesinde hijyen sağlar. Evlerde, işyerleinde, camilerde ve otellerde yer döşemelerindeki kirden kaynaklanan kötü kokuları yok etmenin yanında temizlik ve konfor sağlar.

Biyolojik Ayakkabı Koku Giderici

Nisan 28th, 2011

Biomax Ayakkabı Koku Giderici; ayakkabıların, çizmelerin, botların içine tatbik edildiği zaman oradaki koku yapan bakterileri ortadan kaldırır. Kokusuz ve hijyenik bir ortam oluşturur. Bu ortama sahip ayakkabılar giyildiği ve akşam çıkarıldığı zaman ayakkabıda, çorapta hatta ayakta hoş olmayan hiç bir kokunun oluşmadığı görülecektir.
Nanoteknoloji ile geliştirilen biyolojik bir üründür.
Günlük kullandığımız ayakkabı kokuları için Türkiye’de bir ilk…
Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçası olan ayakkabılar, sabahtan akşama kadar insan ayağında kaldığı için gün sonunda istenmeyen bir koku yayar. Koku yayan bu bakteriler, ayaklar ve çoraplar yıkandığında büyük oranda temizlenir. Fakat ayakkabıların içerisini yıkamak mümkün olmadığı için her geçen gün hoş olmayan bu kokuyu oluşturan bakteriler ayakkabıların içerisine daha çok yerleşir.
Biomax ayakkabı koku giderici ayakkabıların, çizmelerin, botların içine tatbik edildiği zaman oradaki koku yapan bakterileri ortadan kaldırır. Koton kokulu ve hijyenik bir ortam oluşturur. Bu ortama sahip ayakkabılar giyildiği ve akşam çıkarıldığı zaman ayakkabıda, çorapta hatta ayakta hoş olmayan hiçbir kokunun oluşmadığı görülecektir. Sağlığınızı tehdit eden kimyasal zararlı herhangi bir madde içermez.
Kullanma Talimatı: Ayakkabıların içerisine kokunun yoğunluğuna göre birkaç defa püskürtülür.