‘Emiş Gücü’ ile etiketlenmiş yazılar

Süpürgelerde Emiş Kaybı Yaşanmasına Neden Olan 5 Neden ve Çözüm Yolları

Haziran 10th, 2013

Her sene birçok elektrikli süpürge, emiş gücünde yaşanan kayıptan yani artık eskisi gibi süpürme işlemi yapamadığından dolayı çöpe gitmekte. Bu videoda bu yaşanan emiş gücü kaybının nedenleri ve çözümleri anlatılmaktalar

LG ‘den Harika Bir Süpürge Reklamı Filmi – Emiş Gücünün Önemi

Mayıs 3rd, 2013

Güney Kore ‘nin en önde gelen markalarından LG ‘den Kompressor Plus modeli için harika bir reklam videosu

Elektrikli Süpürgeler Hakkında Merak Edilenler

Ocak 7th, 2013

Elektrikli Süpürge ile İlgili Merak Edilen Sorular ve Cevapları;

İyi bir toz tutma ve çekme performansını tam olarak ne sağlar ?

İyi bir toz tutuşu elde etmek için, hava akımı ile doğru şekilde kombine olabilen ve zeminden çekebileceği en yüksek oranda toz ve kiri toplayabilen bir emici başlığa sahip olmasınız. Ayrıca aerodinamik özellikte tasarlanmış hava sızdırmaz  boru ve hortum kombinasyonu ve yine hava sızdırmayan süpürge kasası ve yüksek performanslı motor gereklidir. Bu 3 faktör optimum verimde çalıştığında, temizlik performansı olabilecek en yüksek seviyede olacaktır.

Watt değeri ne rol oynar ?

Yüksek watt değeri mutlaka iyi bir performans göstergesi değildir. Watt değeri, kullanılan elektrik değerini gösterecektir  ve toz tutmaya bir etkisi yoktur.

Emiş gücünün anlamı nedir ?

Emiş gücü, hava basıncı (vakum) x hava akışı (saniyedeki litre) nın watt değeri » Devamını oku: Elektrikli Süpürgeler Hakkında Merak Edilenler

Elektrikli Süpürge Motor Testi

Aralık 29th, 2012
YouTube Preview Image

Miele Elektrik Süpürgesi HEPA filtreleri Nasıl Değiştirilir ?

Aralık 29th, 2012
YouTube Preview Image

Emiş Gücü ‘nü Gösteren Muhteşem Dirt Devil Süpürge Reklamı

Ağustos 6th, 2011


Ünlü Elektrikli süpürge üreticisi Dirt Devil, yeni model elektrik süpürgesinin tanıtımında süper bir reklam filmine imza atıyor. Ünlü korku filmi Şeytan (The Exorcist) ile bağdaşan reklama bayılacaksınız. Bir süpürgenin emiş gücü ancak bu kadar güzel anlatılabilir.

Philips Elektrikli Süpürge ile Emiş Gücü Test Videosu

Temmuz 8th, 2011

Philips elektrikli süpürgelerinin ne kadar yüksek emiş gücüne sahip olduğunu anlamak için bu videoyu izlemelisiniz.

Elektrikli Süpürge Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Terimler

Ekim 5th, 2009

ABS
Asilonitil, Butadiyen ve Stiren’den yapılmış yüksek etkili bir tür plastik polimer. Bu karışım parlak bir cila meydana getirir ve bu cila bildiğimiz kauçuğu yıllarca bakıma gerek olmadan kullanmayı sağlar. Ayrıca elektrikli bir motor tarafından çıkarılan doğal sesi de emer.

Hava Akımı
Elektrikli süpürge çalıştırıldığı zaman, vakum veya alçak basınç alanı yaratır. Çevredeki hava bu vakumu doldurmak için bu alana hareket eder. Bu hava hareketi ya da HAVA AKIMI maksimum temizlik etkisi için kontrol edilir ve yönlendirilir.

Hava Basıncı
Etrafımızdaki havanın basınç değeri yaklaşık 1016 bardır. Bu basınca maruz kalan yüzeylere 1016 cm su baskı yapıyor demektir. Bir elektrikli süpürge aslında vakum yaratmaz, ama vakum ünitesindeki basıncı azaltır. Dışarıdaki hava normal basınç seviyesinde olduğu için kontrollü bir şekilde ünitenin içine hücum eder ve bu da temizleme etkisini yaratır. » Devamını oku: Elektrikli Süpürge Hakkında Bilinmesi Gereken Bazı Terimler


site ekle