Posts Tagged ‘elektrikli süpürge kokusu’

Elektrikli Süpürgelerin Kötü Kokularına Karşı Çözümler

Ekim 31st, 2012

Bazı elektrikli süpürgeler evinizi temizlemesine rağmen ortama istenmeyen kötü kokular yayarlar. Hayvan tüyleri, deri döküntüleri ve tozlar toz torbalarının , toz haznelerinin, filtrelerinin içerisinde beklemeleri bu kötü kokulara sebep olur. Elektrikli süpürgeden dışarı atılan hava , süpürge içerisinde ısınarak kötü koku oluşturan partiküllerin içerisinde dolaşır ve dışarı çıkarken odann kötü kokmasına neden olur. Elektrikli süpürge torbanısına yada haznesine koku giderici koymak hem bu kokuları engelleyecek hem de ortamın daha güzel kokmasına yardımcı olacaktır.

Toz torbalı süpürgeler için elektrikli süpürge koku çubukları önerilir ;

Koku çubukları, yeni toz torbası elektrikli süpürgeye takılmadan önce içerisine atılır ve yeni toz torbası bu şekilde süpürgeye takılır. Süpürge çalıştıkça odanın içerisine bu kötü kokuların yayılmasını önler ve bir miktar taze limon kokusunun ortama yayılmasını sağlar.

SüpürgeMarket sitesinde ürünü incelemek ve sipariş vermek için buraya tıklayınız…

 

 

» Read more: Elektrikli Süpürgelerin Kötü Kokularına Karşı Çözümler

Su Filtreli Elektrikli Süpürgelerdeki Kötü Kokular ve Gidermenin Yolu

Ekim 31st, 2012

Elektrikli süpürgeler her ne kadar evinizi tozlardan temizlemeye çalışsada içerisine çektiği tozlar, kırıntılar ve diğer kirler nedeni ile istenmeyen kokulara da sebep olabilmektedir. Bu kokular özellikle su filtreli elektrikli süpürgelerde helede su haznesi sıklıkla temizlenmiyorsa daha rahatsız edici boyutlara ulaşabilmektedir.
Siz kullanıcıları bu rahatsız edici durumdan kurtarmak için SüpürgeMarket firması su filtreli süpürgelere uygun süpürge parfümü satışına başlamıştır.

 

 

 

Ürünü satın almak için buraya tıklayınız…

 

 

 

 

Ürünün kullanılacağı bazı su filtreli süpürge modelleri;

Arnica Bora 5000 Su Filtreli Elektrik Süpürgesi
Arnica Bora 4000 Su Filtreli Hepa 2400w Turbo Firçali Elektrikli Süpürge
Rowenta Ru 404 Aqua Express 2100w Elektrikli Süpürge
Fakir Hygienmax Islak-kuru Su Filtreli Elektrikli Süpürge
Fantom Wf-6200 Su Filtreli 2000 W Elektrik Süpürgesi
Arçelik S7510 Su Filtreli Süpürge Süpürge » Read more: Su Filtreli Elektrikli Süpürgelerdeki Kötü Kokular ve Gidermenin Yolu

Elektrikli Süpürgemden Çok Kötü Kokular Geliyor, Nasıl Engellenir ?

Temmuz 25th, 2011

Hepimiz evimizde elektrikli süpürge kullanıyoruz. Elektrikli süpürgelerin çalışması esnasında, bayanların en çok dert yandığı konu aslında motor kısmından çıkan kötü kokular. Oluşan bu son derece rahatsız edici toz kokusunun nedenleri arasında aşağıdakiler sıralanabilir ;

  • Toz torbasının artık dolmuş olması
  • Çekilen ıslak yada nemli maddelerin koku yapması
  • Elektrik süpürgesinin filtrelerinin temizlenmemesi / değiştirilmemesi
  • Kalitesiz süpürgelerde kullanımdan kaynaklanan yıpranmalar

Ancak bunlardan bir tanesi kesin bir sebep olmamakla birlikte hepsi birlikte azda olsa etki ile bu her süpürdüğünüzde evde oluşan iğrenç kokuya neden olabilirler.
Bu kötü kokulardan kurtulmak için yeni bir ürün geliştirildi. Elektrikli süpürge için koku çubukları. SüpürgeMarket firması tarafından, sağlık bakanlığı izni ile yurt dışından ithal edilen bu ürünler, elektrikli süpürgeniz çalışırken motor kısmından çıkan kötü kokular yerine ortama seçilen ferah kokunun yayılmasını sağlıyorlar. » Read more: Elektrikli Süpürgemden Çok Kötü Kokular Geliyor, Nasıl Engellenir ?

Arçelik S 7420 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge İncelemesi

Eylül 10th, 2009

ARCELIK-7420-S-TOZ-TORBASIZ-2000W-ELK-SUPURGE