‘çamaşır makinesi nasıl temizlenir’ ile etiketlenmiş yazılar

Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir ?

Ağustos 19th, 2013


Çamaşır makineleri evin en sık iş düşen beyaz eşyalarından birisidir ve buna bağlı olarak çok çabuk kirlenirler. Ayrıca kendi işlevide temizlik olduğundan, kendisinin temiz tutulması kesinlikle zaruridir. Bu video, çamaşır makinesi temizliğinin nasıl yapılabileceği konusunda yardımcı olması için hazırlanmıştır.

Ayrıca çamaşır makinenizin iç temizliğinde kullanılmak üzere electrolux firması tarafından superclean kit adında mucizevi bir ürün geliştirilmiştir. Ürünü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Çamaşır makineniz için gerekli diğer tüm yedek parça ve aksesuarlara UygunParça.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Bünyesinde piyasada mevcut farklı marka ve model çamaşır makinelerinin tümünün yedek parça ve aksesuarlarını bulunduran uygunparça sizi servis hizmetine yüzlerce lira ödemek yada bir parça değişikliği için memnun olduğunuz makinenizi değiştirme derdinden kurtaracaktır.
www.UygunParça.com hayatınızı kolaylaştırmak için

Super Clean Kit Çamaşır Makinesi Temizleyici Deterjan

Nisan 24th, 2012


Zamanla makineniz içinde biriken kirler hem makinenizin performansını düşürür hem de çamaşırların tam anlamıyla temizlenmesini engeller.
Bu kit proteolitik enzim (küçük torbacık) ve yağ gidericisinin (büyük torbacık) kombine etkisiyle tüm parçaları mükemmel düzeyde temizleyip ve optimum performans sağlayarak makinenizdeki tüm tortuları giderir.

Super Clean Kit satın almak için tıklayın.


site ekle