‘bez toz torbası’ ile etiketlenmiş yazılar

Elektrikli Süpürgede Neden Orijinal Toz Torbası Kullanmak Gereklidir ?

Haziran 7th, 2011

Elektrikli süpürge üreticileri genel olarak satmış oldukları elektrikli süpürgelerde orijinal toz torbası kullanılmasını önerirler. Hatta bazı süpürge üreticileri orijinal süpürge torbası kullanılmaması halinde süpürgenin garanti kapsamından çıkacağını belirtirler.
Özellikle Philips marka elektrikli süpürge kullanan tüketiciler bu konuda sıkıntı çekmektedirler. Bir kısım tüketici uygun süpürge toz torbasını temin etmekte zorlanmakta ve diğer tüketiciler ise orijinal toz torbalarına bu kadar yüksek ücret ödemek istememektedirler. Ancak elektrikli süpürgenin kutusunun içerisinden çıkan bilgi kağıdı ve uyarılarda da orijinal toz torbası kullanılmasına özellikle vurgu yapılmaktadır. Son zamanlarda Profilo markası da tüketicileri aynı konuda uyarmaktadırlar. Peki neden ; » Devamını oku: Elektrikli Süpürgede Neden Orijinal Toz Torbası Kullanmak Gereklidir ?

Elektrikli Süpürge Torbası Nasıl Değiştirilir ve Takılır

Nisan 28th, 2011
YouTube Preview Image

Elektrikli Süpürge Toz Torbası ve Aksesuarlarını İnternet’ten Almanın Avantajları

Aralık 24th, 2009

Artık diğer ürünlerde olduğu gibi elektrikli süpürgemize uygun toz torbası ve diğer tüm aksesuarlarını da internette bulmamız mümkün. Peki yıllardır market ve pazarlardan almaya alıştığımız elektrikli süpürge torbası ve diğer aksesuarlarını internet ortamından almanın bize sağladığı avantajlar neler? » Devamını oku: Elektrikli Süpürge Toz Torbası ve Aksesuarlarını İnternet’ten Almanın Avantajları

Halılar Nasıl Temizlenmelidir?

Ağustos 27th, 2009

Halıların düzenli olarak elektrikli süpürge ile temizlenmesi halılar için zararlı olan toz birikimini önler.
İplikleri eğimli olan halılar, tellerin eğimi yönünde temizlenmelidir.
Parke-Halı fırçası çok bastırılmadan, sabit ve yavaş bir hızla halı üzerinde hareket ettirilmelidir. Çok hızlı hareketler temizliğin verimliliğini düşürür.
Yün yığınları çekildiğinde, doluluk göstergesi beyaz olsa bile toz torbası dolmuş olabilir. Bu durumda ön kapağı açın ve toz torbasını kontrol edin. Torba dolu ise değiştirin.
Halıları özel köpük şampuanlarıyla temizlerken, halının tamamen kurumasını bekleyin. Elektrikli süpürge yalnızca köpük kuruduktan sonra temizlemek için kullanılır.
Plastik, parke ve mermer gibi pürüzsüz yüzeyler temizlenirken yer fırçasının, altındaki fırçaları dışarı çıkartın.
Perdeleri ve koltuk döşemelerini temizlerken, emiş gücü ayar sürgüsü ile motor gücünü düşürmeniz gerekir.


site ekle